Guitar Hero 5

Guitar Hero 5 Demo 1.3.1

Oficjalna gra Guitar Hero na Android

Zalety

  • Dobra jakość dźwieku
  • Wciągająca
  • Możemy wybierać między dwiema gitarami i perkusją

Wady

  • Ograniczona rozgrywka

Bardzo dobry
8

Guitar Hero 5 to gra muzyczna na telefony z systemem Android. Wcielamy się w gitarzystę i symulujemy akordy na gitarowym gryfie. Choć zabawa w Guitar Hero 5 na Android nie jest tak głębokim przeżyciem jak gra na specjalnym padzie na konsoli, to jednak fani muzycznych symulatorów nie będą zawiedzeni.

Do zabawy w Guitar Hero 5 na Android potrzeba nam odrobiny zręczności i muzycznego słuchu. Nie musimy kupować specjalnego pada w kształcie gitary. To wada i zaleta zarazem. W Guitar Hero 5 na Android możemy grać bowiem wszędzie tam, gdzie mamy telefon z Androidem, a nie tylko przed telewizorem.

Rozgrywka w Guitar Hero 5 na Android jest identyczna jak w innych grach tego typu. Na ekranie widzimy animację kolorowych przycisków przesuwających się rzędami w naszym kierunku. Naszym zadaniem jest wcisnąć je w odpowiedniej kolejności, kiedy przycisk będzie przy krawędzi ekranu. Guitar Hero 5 na Android zawiera 12 rockowych przebojów. Gra pozwala na wybór poziomu trudności. Możemy także przełączać się między gitarą, gitarą basową a perkusją.

Najczęściej pobierane Gry na Android

Więcej
Guitar Hero 5

Download

Guitar Hero 5 Demo 1.3.1

Opinie użytkowników o Guitar Hero 5